Düğün Etkinlikleri

Beykoz'a bağlı Mahmut Şevket Paşa Köyü'nde 4 dönüm alan üzerine kurulu bir tesistir. Ulaşım kolaylığı sunan, doğa ile iç içe huzur veren bir ortama sahip mekanımız çiftlerin en mutlu günlerine ev sahipliği yapıyor. Panoramik manzarası ile büyüleyen tesis, kır düğünleri için ideal bir mekan sağlıyor..

Kaliteli hizmet, güler yüzlü servis, teknolojik donanım ve leziz menüler, Anadolu yakasının nefes alan en güzel noktalarından birinde bir araya geliyor. Hayatlarındaki en önemli etkinlik olan düğünün her detayını, çiftler için en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz. Çiftlerin hayalindeki kır düğünü konseptini gerçeğe dönüştürüyor ve unutamayacakları rüya bir organizasyonla evlenmelerini sağlıyoruz. Davetin sonunda çiftlerin mutlu, konukların ise memnun ayrılmaları için konusunda uzman profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. 500-750 kişilik yemek; 750-1000 kişilik kokteyl kapasitesine sahip organizasyon alanında, otopark ve konaklama imkanı da bulunuyor. Çim zemin üzerine yerleştirilen masalarda ikram yapılırken, ışık, ses ve sahne hizmetiyle de davetlilerin gönüllerince eğlenmesi sağlanıyor. Teras, havuz başı, balkon, bahçe gibi alanlar ise fotoğraf çekimi için mükemmel ortamlar yaratıyor. Gelin odası ve giyinme odaları da çiftlerin düğün için konforlu ortamda hazırlanmalarına imkan veriyor.

Düğünün yanı sıra; açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü gibi organizasyonlarda da misafirlerimizi ağırlıyoruz.